Єдина гарантія ненападу - це наша армія та потужна зброя.


Єдина гарантія ненападу - це наша армія та потужна зброя.

МІ6 заявляла, що путін нападе напередодні католицького Різдва. Наскільки деградували розвідувальні органи навіть в англо-саксів, коли борозни правління опиняються в руках у лібералів.

А американці вже нас поховали. The Washington Post опублікував статтю про підтримку українських партизанів у разі вторгнення росії. Думають, як нам «стінгери» скидатимуть у ящиках, які талібам давали у 1970-х. Сприймають нас, українців, як афганських бедуїнів, які перевозили кулемети на ослах і вирощували макову соломку на продаж.

А путін в цей час заявив про черговий ультиматум. Відповідаючи на запитання про те, чи може він гарантувати ненапад на Україну, він зажадав у Заходу "негайно" дати гарантії росії щодо нерозширення НАТО та нерозміщення в Україні ударних систем.

путін у принципі не може нічого гарантувати. А ультиматуми – це вічна історія. Гарантії росії не стоять і бумаги, на яких вони написані.

Єдина гарантія ненападу - це наша армія та потужна зброя. Чим більше буде російських "грузів 200", тим ймовірнішим є страх росіян напасти.

Україні зараз треба розпочинати збори резервістів. Причому, що раніше, то краще.


Переглядів: 277 Вівторок, 28 грудня 2021 13:04


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.