Патріот Азербайджану в Українській олімпійській збірній


95% українців не зможуть назвати жодного прізвища члена Олімпійської збірної. Таке неподобство слід виправити. Знайомтеся: борець Парвіз Насібов.

Його інтерв’ю азербайджанському інтернет-порталу у назві має образу за те, що жоден азербайджанець не прийшов зустріти його зі змагань. Тобто, не приховуючись, без лукавства, він заявляє, що своїми співвітчизниками вважає саме азербайджанців.

На тому ж ресурсі довідаємося: цей спортсмен переїхав до України 16 років тому, батько його не міг почати бізнес там, а тут зайнятий торгівлею. Одразу згадалося про безліч незаконних торгівельних точок, які тримають вихідці з Азербайджану.

Кількість азербайджанців у збірній України збільшилася. Ймовірно, цьому сприяє і тренер – азербайджанець Яшар Насіров.

Якщо відвідати Фейсбук-сторінку «Парвиз Насибов», не вдасться знайти жодного коментаря українською мовою. Більшість коментаторів цього персонажа – особи неукраїнського походження. Також він розміщує свої пафосно-нарцисичні фото.

А вертаючись до його інтерв’ю для порталу oxu.az, варто зауважити ось на чому. Журналіст питає:

«если поступит предложение из Азербайджана, согласитесь ли вы снова сменить гражданство и выступать в составе национальной сборной?»

І знову-таки відповідь без краплини сором’язливості та сумління:
«Это вопрос, на который мне все еще очень сложно ответить. Я никогда не размышлял над этим. Конечно, я хотел бы жить в Азербайджане.»

Схоже, що Україну цей персонаж використовує у якості тренувального майданчика, а його тренер-земляк допомагає просуватися та здобувати ім’я у світі спорту.

Колись полковник МВС Валерій Кур розповідав, що кримінальні авторитети кавказького походження говорили йому на своє виправдання, мовляв, завдяки нам у світі звучить гімн України. Члени сучасних етнічних банд інколи згадують, що вони воювали проти Московії. Тож неважко здогадатися, що з метою підлабузництва до чужинців всякі шльондри та куколди скажуть, що цей персонаж славить на міжнародній арені Україну.

Трапляється, що замість справжньої купюри вам намагаються дати календарик чи іншу фальшивку. Також може статися, що паспорт громадянина України видадуть комусь, хто не є українцем.

Ми починали з прізвищ членів збірної України. Ось і завершимо ними. З греко-римської боротьби від України виступають: Ленур Теміров, Парвіз Насібов, Жан Беленюк. Чи будете вболівати за перемоги цих осіб?


Переглядів: 219 Середа, 11 серпня 2021 19:07


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.