Шовіністична провокація на Закарпатті


Нещодавно на Закарпатті відбулася чергова провокація, спрямована на розпалювання міжнаціональної ворожнечі між українцями та угорцями: в місті Берегове невідомими особами було розклеєно листівки з погрозами угорському населенню регіону.

Тепер ці особи відомі й затримані. Наші джерела повідомляють, що вони є вихідцями з Центральної України та не мають жодного стосунку до Закарпаття, як і до українського націоналістичного або патріотичного середовища.

Ми вкотре переконуємося, що всі прояви шовінізму на Закарпатті протягом останніх кількох років об’єднує одне: їх причиною ніколи не є самі мешканці Закарпаття. Ні угорці, ні українці. Будівлю Товариства угорської культури в Ужгороді в 2018 році підпалили поляки, відео з погрозами закарпатським угорцям в минулому році опублікував серб, тепер провокацію влаштували наймити без честі з Центральної України.

Аналізуючи ситуацію, ми повинні задати собі питання, яке в таких випадках ставили в Стародавньому Римі: кому вигідно? Відповідь не змусить себе довго чекати. В України зараз один явний ворог, якому дуже не на руку, щоб у нашої держави були нормальні стосунки з європейськими сусідами - росія.


Переглядів: 151 Понеділок, 17 травня 2021 16:22


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.