Розбудова територіальної оборони на Закарпатті


Розбудова територіальної оборони на Закарпатті.

Лідер націоналістичного руху "Карпатська Січ" Тарас Деяк разом з керівництвом області, командуванням 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади, військовим комісаром обласного центру ТЦК та СП, спілкою учасників бойових дій "Об'єднані війною" та представниками волонтерів краю взяв участь у зустрічі в Закарпатській ОДА, мета якої полягала в створенні чіткого плану розбудови територіальної оборони в нашій області.

В ході розмови розпочати було вирішено з якісної роботи в інформаційному просторі для залучення до військових навчань максимальної кількості небайдужих громадян, зокрема, представників ветеранських та патріотичних організацій.

Нині українська система тероборони тримається виключно на патріотично налаштованих українцях. Чим ширше в суспільстві буде розповсюджуватися розуміння, що оборона країни — справа кожного, і чим швидше відповідні державні органи перейдуть від імітації до реального формування системи ТРО, тим більші шанси на адекватну відповідь агресору.

Тероборона — це суть життя громад під час війни.

Філософія існування територіальної оборони має полягати в патріотичному вихованні населення. І починати потрібно ще зі шкільних парт. Тому, під час зустрічі присутні також обговорили роль патріотичного виховання та комплекс заходів, які здійснюватимуться у регіоні з метою популяризації військової справи.


Переглядів: 326 Субота, 24 квітня 2021 12:49


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.