Що там на Прикарпатті?


Зараз вирішується питання перемоги на 87 окрузі. Вірастюк лідирує, Кошулинський вимагає перевиборів. Розрив між ними і Шевченко мінімальний.

Змістовно про наші вибори:

Прямо зараз йде темна боротьба за голоси між командами кандидатів в ОВК. Кандидати вже відпрацювали медійні історії, а також день голосування з «сіткою» - підкупом виборців, підвищенням явки і так далі.

Далі існує кілька «сірих схем» захисту результату і перемоги вже в комісіях, а не на самих виборах.

Підкуп членів комісій, які вкидують бюлетені прямо на дільницях під носом у куплених спостерігачів, позбавляючись при цьому від тих, які реально були голосами людей. Псування бюлетенів. Гальмування підрахунку скаргами та вимогами перерахунку від однієї з команд для реалізації схеми. Вся система вибудовується мінімум за місяць до самих виборів і чітко режисується. Люди купуються і заводяться в комісії. Юристи команд, спостерігачі зараз активно пишуть скарги і гальмують підрахунок. В цей час на ОВК відбуваються справжні тактичні бої, а команди вибудовують схеми на яких комісіях необхідно домогтися максимальної кількості порушень і необхідних результатів підрахунку.

Фактично зараз на 87 окрузі переможе той, у кого буде більше адмінресурсу.

«Слуги народу» зроблять все, щоб підсвітити «сітку» Шевченко. У підсумку, незважаючи на багато зусиль, переможе швидше за все Вірастюк. У влади більше ресурсу сьогодні, готовність витрачати більше грошей, і йому в плюс грає мінімальний розрив з конкурентами.

Ну і про фінансову сторону. Перемога в таких виборах може обійтися команді кандидата мінімум в 300 тисяч $.

Простому народу краще не знати як робляться вибори в нашій країні. Інакше ходити на дільниці перестануть зовсім.Переглядів: 53 Субота, 03 квітня 2021 17:41


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.