ЩО ТАКЕ НАСПРАВДІ ЛГБТ-ПРОПАГАНДА І ЧОМУ МИ ПРОТИ НЕЇ


Карпатська Січ стала об’єктом нападів з боку ліберальних організацій та ЗМІ наподобі "Amnesty International", "Front Line Defenders", "Human Rights Watch" та "Freedom House". Вони закликають припинити діяльність та посадити за грати націоналістів, котрі виступають проти заміни традиційних цінностей занепадом та розпустою «заходу». 

Чи задавали ви собі питання, звідки і чому пропаганда ЛГБТ набула таких масштабів буквально за два десятка років? Звідки у них гроші, ресурси, перші шпальти і така підтримка на державних рівнях? 

Головні глобалісти і капіталісти світу цього розуміють, що псевдоутопічний світ у міражах демократії, рівності, вседозволеності дозволить їм безперешкодно керувати масами. Головна їх мета - зруйнувати суспільство, знищити всі духовні і культурні цінності та орієнтири, а найголовніше - зруйнувати інститут сім'ї. За несамовитою пропагандою всіх видів розпусти, в т.ч. гомосексуалізму, стоять деякі великі банки і транснаціональні корпорації. Основним завданням «гей-технологів» є знищення культурних першооснов того чи іншого народу, самобутньої національної самосвідомості. 

В даний час головним джерелом поширення содомії стали ЗМІ. Нетрадиційна орієнтація підноситься як предмет гордості і приклад для наслідування. Як підсумок – збоченці отримали не тільки легальне становище, а й значну владу.

При цьому на Заході вже мало просто мовчати - публічні фігури зобов'язані вголос підтримувати гей-ідеали, в іншому випадку їх можуть піддати цькуванням. 

У пропаганді ЛГБТ Захід не обмежується територією своїх країн. Так, наприклад, в 2014 році Віце-президент США Джозеф Байден недвозначно заявив, що країни, які не дбають про розширення прав представників ЛГБТ-спільноти, повинні відповісти за свою «нелюдськість». (https://ria.ru/world/20140625/1013474842.html)

Гомопропаганда зображує геїв як слабких і беззахисних жертв, які нібито не здатні на агресію, однак це не так. Наприклад, влада Сан-Дієго примусово змушує пожежних брати участь в гей-параді, однак ті відмовляються, тому що зазнають сексуальних домагань і образ. Одна з пожежних частин подала в суд на міську владу, а інша і зовсім відмовилася брати участь в оргії. ( https://www.segodnya.ua/world/amerikanckie-pozharnye-cudjatcja-c-vlactjami-zactavivshimi-ikh-uchactvovat-v-hej-parade.html )

Гомопропаганда зображує геїв як слабких і беззахисних жертв, які нібито не здатні на агресію, однак це не так. Наприклад, влада Сан-Дієго примусово змушує пожежних брати участь в гей-параді, однак ті відмовляються, тому що зазнають сексуальних домагань і образ. Одна з пожежних частин подала в суд на міську владу, а інша і зовсім відмовилася брати участь в оргії. ( https://www.segodnya.ua/world/amerikanckie-pozharnye-cudjatcja-c-vlactjami-zactavivshimi-ikh-uchactvovat-v-hej-parade.html )

Ідеологія толерантності та захисту сексменшин демонструє свою ефективність в управлінні більшістю населення. Сьогодні кандидату на якусь посаду достатньо звинуватити свого противника у гомофобії, щоб отримати масову підтримку ЗМІ. 

 Людина, яка зробила гомосексуалізм нормою для себе, може дозволити собі багато іншого з часом. Наприклад, 3% чоловічого населення США є геями і на їх совісті майже третина всіх актів педофілії в країні. Примітно, що в державах, де легалізовано усиновлення дітей гомосексуальними парами, йде обговорення про легалізацію педофілії, а також інцесту, некрофілії, зоофілії та інших збочень на підставі того, що це все особливі види сексуальної орієнтації, але ніяк не психічні відхилення.

 До речі, про відхилення. Восени 2010 р. Марк Регнерус, доктор соціології, ад'юнкт-професор в Техаському університеті, провів дуже ретельні дослідження тисяч людей і прийшов до очевидного висновку : виховання дітей в гомосексуальних парах калічить їхню психіку. Що показово, коли Регнерус готував до публікації отримані дані, проти нього почали вести агресивну інформаційну кампанію. ЛГБТ-активісти вимагали не допустити публічного оголошення результатів дослідження. Професора називали шахраєм і шарлатаном, вимагали звільнення. У підсумку університет підтвердив, що наукова робота має найвищу якість і відповідає академічним вимогам.

 За оцінками фахівців, гомосексуалісти в 10-15 разів частіше змінюють статевих партнерів, ніж гетеросексуали. Це пояснюється перш за все тим, що такі відносини не ведуть до продовження роду, а націлені лише на задоволення своєї хіті й збочень.

 Більшість великих компаній на Заході прописує в своїх внутрішніх правилах особливо дбайливе ставлення до гомосексуалістів. Крім того, содомітів там намагаються не звільняти, адже можна влетіти на мільйонні позови. 

 Крім того, у деяких країнах уже внесені на розгляд законопроекти, що виключають терміни «батько» і «мати» з офіційних документів. У паспортах громадян США, Великобританії, Франції скоро будуть значитися безстатеві терміни – «батько 1» і «батько 2». 

 Також йде активна боротьба зі словами, які показують різницю між чоловіком і жінкою. Наприклад, замість «нетолерантних» слів «чоловік» і «дружина» ЛГБТ-активісти рекомендують вживати нейтральне «партнер». До прикладу, поняття «чоловік» і «дружина» виключені з шлюбного права в американській Каліфорнії. Під заборону також потрапляють слова «наречений» і «наречена», котрих у ході церемонії називають «партнер A» і «партнер Б».

 Вважається, ніби на Заході содомія однозначно приймається і підтримується суспільством. Насправді, це не так. Мітинги проти насадження збочень збирають іноді до мільйона учасників, однак ЗМІ про це наполегливо замовчують. 

 У Німеччині содомію викладають в школах - при цьому учні навіть не можуть відмовитися відвідувати такі уроки. Батьків прогульників штрафують, а якщо ті не роблять правильних висновків і продовжують наполягати на єресі гомофобії - садять в тюрму. Натомість у 2013 р. понад 90 тисяч жителів німецької землі Баден-Вюртемберг підписалися під петицією проти детального вивчення гомосексуалізму в школах. Розглядати петицію місцева влада не стала, а проти ініціатора порушили кримінальну справу. ( https://de-de-de.livejournal.com/14078.html )

 Ще один приклад в США. У штаті Орегон молода християнська пара Арон і Мелісса Клейн, власники кондитерської, відмовилися робити весільний торт для пари лесбіянок, оскільки Клейн вірили, що шлюби ЛГБТ - це тяжкий гріх проти Бога. В результаті на них подали позов і подружжя змусили сплатити 135 тис. доларів штрафу за дискримінацію та завдання парі збоченців психологічних травм. Клейн втратили бізнес. ( https://usa.one/2017/12/pekarnya-dolzhna-vyplatit-135-tysyach-dollarov-lesbijskoj-pare-za-otkaz-ispech-svadebnyj-tort/ )

 Крім того, не так давно флористка зі штату Вашингтон відмовилася надати квіти для весілля одностатевої пари через свої релігійні переконання. Вона пояснила, що шлюб - союз чоловіка і жінки. Будучи християнкою, вона любить і співчуває їм як людям, але не може прийняти гріх на душу. Після цього один з них описав ситуацію в соцмережі. На адресу господині магазину стали надходити численні листи ненависті з докорами, образами і погрозами розплати. Їй погрожували побиттям дітей і заподіянням особистої шкоди. ( https://www.sedmitza.ru/text/5261548.html )

Цікавий також факт, що, наприклад, в Англії біженці можуть отримати притулок, якщо визнають себе гомосексуалістами. Однак при цьому від них вимагатимуть довести свою прихильність ідеям содомії - наприклад, пред'явивши домашні відео.

 На початку 2015 р. британське видання The Guardian повідомило, що власники британського телеканалу Channel 4 змушують його керівництво збільшити до 2020 р. число співробітників нетрадиційної орієнтації з 2% до 6%. У разі невиконання цих умов каналу загрожують штрафи і позбавлення фінансових бонусів. ( http://www.ntv.ru/novosti/1288319/ )

 ЛГБТ-пропаганда поставила під контроль практично всі сфери життя людини: політику, економіку, освіту, мистецтво, медицину, науку. Інакомислячих - особливо представників традиційних релігій - содоміти піддають цькуванню і законодавчому переслідуванню. 

Християнська церква вважається ворогом № 1 ЛГБТ-спільноти, багато в чому через її однозначно негативне ставлення до гомосексуалізму. Це протистояння особливо сильно проявляється в питанні вінчання одностатевих шлюбів - будь-який опір церкви легалізації цього процесу трактується як прояв ненависті, що вказує на християнство як на «гомофобну релігію», яку слід змінити або заборонити. Християнство - традиційна релігія Заходу і найважливіший фактор його історії. А саме Захід є головною метою содомітів для зміцнення свого впливу в світі. 

За останні двадцять п'ять років ліберали наплодили моральних виродків, практично зруйнували традиційні сімейні відносини. Адже людьми, позбавленими сорому і совісті, розбещеними егоїстами-індивідуалістами легше керувати. Сімейні стосунки перестали бути священними. І все це підноситься як досягнення демократії. Руйнування сім'ї та традиційних відносин робить суспільство збіговиськом егоїстів, які живуть гедонізмом. Ліберальна держава стверджує, що не втручається в особисте життя своїх громадян, однак насправді це лише мулька. 

 

Тож задумайтесь про те, хто, що і навіщо вам нашіптує з телебачення, ЗМІ та реклами. Ми, націоналісти, попри будь-які наклепи у свою сторону будемо до останнього виборювати і захищати нашу культуру, духовність, традицію.


Переглядів: 558 Понеділок, 08 березня 2021 17:49


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.