Закарпатська Україна в обмін на російську вакцину


Прем’єр-міністр Словаччини в ефірі Radio Expres у відповіді на запитання журналіста, що саме глава уряду пообіцяв росіянам за постачання вакцини, заявив: "Закарпатську Україну". Закарпаття в силу свого географічного розташування є дуже ласим шматком і про своє царство у ньому мріє не один чиновник, контрабандист та навіть держава.

Одним із головних завдань Карпатської Січі є боротьба із проявами сепаратизму в Закарпатті та захист національних інтересів і суверенітету. Нам добре відома історія ідеї про "Велику Русинію", ціль якої - розкол України. Але вона вмерла тоді, коли закінчилося її фінансування Росією. Це було прогнозовано, адже на Закарпатті з припиненням грошових вливань підтримки сепаратистських ідей немає. Залишився ще якийсь мізерний осередок маргіналів, які пробують вижити.

Для нас, як учасників бойових дій та патріотично-ветеранського об'єднання краю, висловлювання прем'єр-міністра Словацької Республіки Ігоря Матовича на адресу України є нічим іншим, як приниженням нашої Держави та спроба в інтересах Росії втягнути Україну в інформаційно-політичне протистояння. Можливим в подальшому є відновлення фінансування Росією своїх агентів з розхитування тилу України, про що йшлося і в так званих "планах Суркова".

Звертаємось до Генерального Консульства Словацької Республіки в Ужгороді: Molon labe (Прийди і візьми)! Якщо Ваш прем'єр сліпий та глухий, то передайте керівництву своєї країни, що Україна вже 7-й рік веде неоголошену війну з Росією і за цей час разом з братами по зброї із сусідніх областей Карпатська Січ зуміла збудувати міцний патріотично-ветеранський фронт на Західній Україні, подолати який вам буде не під силу.


Переглядів: 213 П'ятниця, 05 березня 2021 11:28


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.