Річниця вбивства Кирила Тлялова


Пройшов рік від тих подій, коли зухвалість та жорстокість правоохоронних органів стала вище, ніж життя 5-ти річного Кирила Тлялова. П‘яні менти вирішили порозважатися, стріляючи навмання та влучили у дитину. Злочинці одразу ж намагалися «замнути» ситуацію, що стараються робити і зараз.

Пройшов рік, але винні все ще не покарані, Аваков, котрий обіцяв взяти справу під свій контроль, схоже виконав обіцянку: саме тому на річницю вбивства злочинців відпускають на волю під заставу.

Протягом багатьох років над Україною висить загроза від системи МВС. Замість захисту — зламані руки та ноги, поламані ребра та пробиті голови, і найважливіше — куля в голові нашого майбутнього.

Холоднокровний вбивця маленького хлопця – перевертень в погонах, колишній "даішник" та беркутівець, який звик до безкарності та можливості чинити все, що заманеться.

За смерть Кирила має відповідати вся верхівка злочинної системи. Вбивство дитини - крайня межа, яку терпіти не можна. Забравши життя у хлопчика, вони вбили частину кожного з нас.

Також, ця ситуація є показовою щодо нелюдяності різного роду діячів, лгбт-активістів, спортсменів та публічних людей, котрі жодного разу навіть не спробували згадати про вбивство хлопчика чи інших українців, але в той же час активно виступають на захист чорношкірих мародерів та злочинців в США


Переглядів: 356 Середа, 03 червня 2020 15:37


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.