Флешмоб до Дня створення Дивізії "Галичина"


Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва своїм рішенням повісив клеймо нацистів на дивізію "Галичина" та зобов'язав Український інститут національної пам'яті "утриматись від вчинення дій щодо поширення висновку про те, що символіка 14 гренадерської дивізії військ СС "Галичина" (1-ї Української дивізії УНА) відповідно до чинного законодавства України не є символікою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, поширення або публічне використання якої в Україні заборонено".

Воїнів може судити лише Історія. В 2014 році вона винесла свій вирок і продемонструвала нам безапеляційну правоту наших предків, що брали до рук зброю та йшли в бій проти московитської імперії, незалежно від форми, в якій вона існувала. Засудження українських збройних формувань минулого - плювок в обличчя сучасним солдатам, які боронять суверенітет та територіальну цілісність України на Донбасі. Хотілося б нагадати нечисті в суддівських мантіях, що в даний момент Українська держава, судову владу якої вони представляють, продовжує війну з тим же ворогом, проти якого 77 років тому гуртувались в дивізію "Галичина" тисячі українських добровольців.

Місяць тому ми запустили флешмоб для військовослужбовців, приурочений до чергової річниці створення дивізії "Галичина": кожен бажаючий, який перебуває в зоні АТО, міг безкоштовно отримати шеврон із золотим левом. Кількість охочих була величезною, що ще раз підтверджує спадковість української військової звитяги. Знизу публікуємо кілька фото зі східного фронту та нагадуємо, що, незважаючи на величезну кількість знахабнілих зрадників,
НЕ ЗГАСНЕ ПОЛУМ'Я СЛАВИ!

Посилання на попередній пост тут


Переглядів: 496 Середа, 27 травня 2020 17:30


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.