23 травня - День героїв України


День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України. В сучасному вигляді відзначається 23 травня, але святкові та вшанувальні заходи проходять весь тиждень, на який припадає свято.

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України. Свято героїв , які загинули в боротьбі з ворогом, однак залишилися нескореними. Ось уже на протязі століть воїни Української Нації гордо несуть прапор Національної Ідеї, прапор Волі. Кожен із них боровся за Українську Державу. Кожен віддав життя знаючи, що його послідовники продовжуватимуть справу. Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема залежить чи звучатиме ім'я Україна. Чи буде український народ в третьому тисячолітті на вершинах людської цивілізації, чи кане у забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті.

Будьмо ж гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли, знали: Українська нація зродилася тоді, коли в її обороні впала перша крапля червоної української крови на чорну українську землю.

Слава Україні! - Героям Слава!


Переглядів: 193 Субота, 23 травня 2020 18:56


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.