Флешмоб до дня створення Дивізії "Галичина"


НЕ ЗГАСНЕ ПОЛУМ’Я СЛАВИ!

28 квітня виповнюється річниця створення української дивізії "Галичина". 77 років тому тисячі чоловіків з золотими левами на рукавах й левовими серцями в грудях взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини.

Сьогодні нащадки не люблять згадувати їхні звитяги. Не тільки "кошерні" історики та прогресивні політики, але й навіть багато "правих" забули про тих, хто поклав своє життя до ніг української нації. Проте не "Карпатська Січ". Ми пам’ятаємо мужність предків і прагнемо продовжити їхню справу. Адже ворог, проти якого повстали українці у Світовій війні, досі не знищений, а лише змінив форму існування.


У рамках відзначення ювілею створення дивізії ми розпочинаємо флешмоб. Закликаємо кожного захисника України, який зараз бореться з ординською навалою на Східному фронті, опублікувати на своїй сторінці фото в однострої чи на місці служби з шевроном "Галичини" і хештегом #Галичина_Дивізія_Героїв. Таким чином, ми разом нагадаємо українцям, що війна за нашу свободу розпочалась не шість років тому, а триває десятиліттями. І що сьогоднішні воїни є нащадками українських солдатів минулого. Якщо ж у вас ще досі нема шеврона дивізії — не проблема. Напишіть свої координати і ми надішлемо вам шеврон.

Всі, хто з різних причин саме зараз не перебуває на фронті - теж може отримати шеврон, заплативши його вартість - 40 гривень. Таким чином він заплатить за себе і за одного військовослужбовця. Це допоможе нам розіслати безкоштовні шеврони більшій кількості солдат на передовій.


Контакти щодо замовлення:
WhatsApp, Viber: +380973740394
Telegram: https://t.me/zastawa88
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100016866608422


Переглядів: 297 Вівторок, 28 квітня 2020 09:59


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.