Дегенерація на імпорт


Дегенерація на імпорт

23 червня планується чергове осквернення вулиць Києва шабашем різношерстих збоченців, які будуть звезені з усіх куточків світу. Дійство, яке українцям намагаються піднести як виборювання своїх прав пригніченою соціальною групою, насправді є нічим іншим як нав'язуванням нам дегенеративних протиприродних ідей про те, що різноманітні сексуальні та психічні девіації є не лише чимось нормальним, але й почесним (при чому ніхто не гарантує, що ті, хто зараз бореться за права геїв та лесбійок, не будуть через кілька років відстоювати права педофілів та зоофілів).

Таке нав'язування відбувається за надзвичайно щедрої фінансової та політичної підтримки Заходу, без якої, як доводить практика, будь-який лгбт-активізм в консервативній та християнській Україні закінчується різким погіршенням самопочуття лгбт-активістів. При чому вітчизняні "імпортери" дегенерації не соромляться про це говорити. Так, одна із організаторів КиївПрайду Руслана Панухник прямим текстом на телебаченні заявляла, що вони живуть на гроші Сороса та Нідерландів ( ? https://www.youtube.com/watch?v=LcnXLOF-jZI).

Саме під тиском Європи, а не з власної ініціативи, наша держава щорічно залучає для охорони гей-параду від своїх громадян фантастичну кількість правоохоронців. Суспільством навіть шириться конспірологічна теорія, що більшість ментів все ж приходять туди не через наказ Авакова, а за покликом серця та власної нетрадиційної сексуальної орієнтації. В минулому році центр Києва вже за 12 годин до проведення маршу був перекритим та схожим на зону бойових дій. Людей, які виступили проти проведення шабашу, жорстоко побили (в одного з наших бійців була зломана нога, в іншого забій легень).

Якщо хтось думає, що надпотужне лобіювання не тільки в Україні, але й у світі інтересів лгбт та феміністок є нашою вигадкою, то радимо ознайомитись з цією статтею: https://www.bbc.com/ukrainian/features-45754024. Якщо коротко, в ній мова йде про трьох вчених, які протягом року писали абсурдну нісенітницю в своїх наукових статтях для того, щоб довести, що у сфері соціальних наук лівацька ідеологія вже взяла гору над розумом. Їх статті публікувались в наукових виданнях і навіть отримували нагороди лише тому, що були ідеологічно правильними: засуджували пригнічувачів, підтримували "принижених", "ображених" і т.д. Тобто, тенета культурного марксизму дібрались навіть до перманентного острову об'єктивності - науки. За таких умов мова вже йде не про політичне протистояння, а про боротьбу за збереження здорового глузду, який наш світ стрімко втрачає.

Саме тому низка рухів вийдуть, щоб сказати своє ні нав'язуванню дегенеративних цінностей, які не мають опори в суспільстві.

P.S.: Поліція Закарпатської області, зустрінемось 23 червня в Києві. Ви як завжди будете по іншу сторону барикад від народу, якому давали присягу на вірність.


Переглядів: 2007 Неділя, 14 липня 2019 04:16


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.