• КАРПАТСЬКА СІЧ

  КАРПАТСЬКА СІЧ

  Націоналістичний рух, бійці якого об'єднані спільними ідеями національного відродження України та могутньої традиціоналістичної Європи. Нашим завданням є визвольна, революційна, безкомпромісна боротьба за справедливість та відстоювання честі українського народу. Боротьба, яка має вестись за всяких умов, усіма доступними методами, незалежно від кількості людей, що залишаються в строю на засадах ідей Націоналізму та національної солідарності.

  Наша мета - побудувати нашу Батьківщину розквітлою та сильною. Для неї ми будемо працювати та будувати. Для неї ми зробимо кожного українця героєм, готовим битись, готовим до пожертви, готовим вмерти. Поширення, розбудова і утвердження українських національних принципів та ідей, боротьба проти підривних для європейської цивілізації процесів.

  Нам байдужі зубожілі, обездуховнені, зматеріалізовані соціальні та міщанські економічні "цінності" і постулати епохи постмодерну - ми знищимо їх кулаком власної нестримності, віри, боротьби за новітнє духовне піднесення справжньої європейської Людини. "Той, хто готовий піти на смерть, ніколи не стане рабом". Ми тяжіємо до духовного та фізичного самовдосконалення, витримуємо моральну гігієну і будуємо непробивний для омертвляючих стерв'ятників сучасності мур своєї внутрішньої фортеці. Ми сіємо довкола себе зерна непокори і нетерпимості до штучно нав'язуваних зі всіх сторін ідей "русского міра" чи "західних цінностей", однаковою мірою покликаних вирвати з людини усе Людське, перетворюючи на шматок лайна біомаси.

  Ми відмовляємось від безвір'я та пасивного скептицизму, протиставляючи їм велич і естетику Боротьби. Ми - дух первородної стихії, котра переплавляє кров у наших жилах в сталь. Дух авантюризму, небезпеки, романтики, жертовної самовідданості в служінні Вищій Меті сповнює нас наснагою і силою до перевертання з ніг на голову цього низькопалого світу та винищення усіх детермінуючих процесів, що кидають нам виклик. Ми - оберігачі Традиції, котра, живучи й вируючи всередині нас, набирає обертів і спалахне з новою силою у зовнішньому світі. Ми не дозволимо глобалізму, лібералізму, капіталізму, лівацтву, лгбт і фемен-активізму та іншим видам збочень спокійно існувати і плодитись на нашій землі. Наш рух виховує нових українців - сильних, справедливих, людей Правди, Віри й Честі, позбавлених меншовартісних провінціалістських комплексів, тобто - справжньої національної еліти.

  ПРИЄДНАТИСЬ

НАША ДІЯЛЬНІСТЬ


НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Захищати інтереси, честь та гідність української Нації та української людини.

Різного роду глобалістичні та ліберальні сили активно працюють над зруйнуванням расових, культурних та історичних різноманітностей планети, сіючи довкола власні псевдоідеї. Тож Карпатська Січ активно працює над виявленням і знешкодженням антинаціональних структур та медіа, бореться з проявами сепаратизму та сприяє забезпеченню порядку в тилу. Консолідація з Східноєвропейськими правими рухами. Формування спільної, солідарної платформи національногго спротиву на території карпатського регіону.

Крім того, нашим обов'зком є збереження історичної спадщини, тож січовики постійно доглядають за могилами і пам'ятниками полеглих Героїв минулого.


СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Допомога населенню в боротьбі з корупційною системою чиновників, соціальними проблемами та несправедливістю. Допомога українцям, що потерпають від байдужості держави та підлості капіталістів. Створено оперативні патрулі для боротьби із суспільними виразками (наркоторгівлею та наркоманією, алкоголізмом, педофілією, етнічною злочинністю).

Наша святість в наших справах на захисті тих, хто не може себе захистити.


ВІЙСЬКОВО-ВИШКІЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ВІЙСЬКОВО-ВИШКІЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Бійці Карпатської Січі постійно беруть участь в бойових діях на Східних теренах України в складі добровольчих формувань. З досвідом ми розробили програму військових тренувань для молоді та новобранців, збудувавши майданчики в межах цілого комплексу тренувальних баз. Власними силами ми постійно збагачуємо мілітарне забезпечення Організації і, як результат, - заснували страйкбольний клуб, що слугує хорошим аспектом в навчаннях особового складу та проведення вишколів і уроків в навчальних закладах.

Карпатська Січ також активно співпрацює з школами, коледжами та ВНЗ області, в яких проводить для школярів і студентів військово-патріотичні та медичні уроки.


ЕКОЛОГІЧНО-ТУРИСТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ЕКОЛОГІЧНО-ТУРИСТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Всередині Організації діє туристичний клуб «Едельвейс», члени якого в усі пори року організовують походи в Карпати. Туристичний клуб «Едельвейс» - це некомерційний, відкритий для кожного спраглого до авантюр проект, який включає в себе:
 • всесторонній розвиток: фізичний, інтелектуальний, суспільний, емоційний та духовний;
 • твій шанс пізнати рідні Карпати;
 • навчання основам виживання в екстримальних умовах;
 • здобуття навичок спортивного орієнтування, надання першої медичної допомоги тощо;
 • історичний екскурс по досліджувальній місцевості;
 • тепле коло близьких за духом людей;
 • організація туристично-пригодницьких змагань та теренових ігор;
 • екозахисні акції, збереження природи.
Наш клуб в соц.мережах: Instagram та Facebook

КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ НАПРЯМОК

КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ НАПРЯМОК

Інтелектуальне крило руху проводить дискусійні клуби, кінопокази, літературні вечори, вшанування величних постатей націоналістичної боротьби та історичних подій, ідеологічні лекції, збагачує революційну бібліотеку.

Створений в 2018 році унікальний культурний проект «Стилет і Стилос», покликаний сприяти всебічному творчому й мистецтвознавчому розвитку молоді. Створений як альтернатива сучасним комерційним та фінансованим дегенеративними ліберальними фондами проектам.

Наш клуб в соц.мережах: Instagram та Facebook


ВОЛОНТЕРСЬКА ТА БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

ВОЛОНТЕРСЬКА ТА БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Волонтери Карпатської Січі співпрацюють з кількома дитячими будинками, допомагають необхідними речами та матеріалами, а головне – бійці ведуть активне живе спілкування з дітьми та беруть участь в їх вихованні.

Крім того, Організація систематично збирає та доправляє різного роду допомогу воїнам-добровольцям, а також підтримує поранених військових та сім'ї загиблих. Дії волонтерський проект "Національний Ренесанс". Соц.мережі: Instagram та Facebook

В 2013 році для популяризації донорства створені проекти «Донори Ужгорода» та «Донор IF». Cеред населення проводяться акції здачі крові для тих, хто цього потребує. Соц.мережі: Instagram та Facebook

Допомога політв’язням. Ми не забуваємо тих, хто знаходиться в місцях позбавлення волі через свою ідею та дії. Постійна допомога в'язням сумління, котрі опинилися в застінках режиму, пожертвувавши найдорожчим - свободою!


ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОПАГАНДИВНИЙ НАПРЯМОК

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОПАГАНДИВНИЙ НАПРЯМОК

Поширювати в суспільстві національну ідею. Ми повинні подолати страх та байдужість в серцях людей та дати їм надію. Показати, що спротив існує і він можливий. Вулиці наших міст кричать малюнками, графіті, постерами, листівками, стікерами та, власне, голосом і дією кожного бійця Організації.

Окремий відділ займається написанням статтей, виготовленням макетів зображень та інших відповідних пропагандивних матеріалів. Важливою є і аналітична робота: опрацювання та переклад текстів праць і книг європейських авторів та рухів задля усвідомлення історичних, політичних, революційних, суспільних та ідейно-інтелектуальних процесів у світі, осягнення загальної геополітичної ситуації.


СПОРТ

СПОРТ

Члени Організації займаються різноманітними видами спорту: бокс, боротьба, ММА, регбі, футбол, шахмати та ножовий бій. З бойових мистецтв на нашому рахунку виграні чемпіонати міста, області та країни, а також призи на європейській першості.

Постійні турніри та змагання з міні-футболу, шахів, змішаних єдиноборств. Відкриті тренування для людей різного рівня підготовки - все це спортивний відділ Карпатської Січі. В 2019 році засновано школа ножового бою «Крук». Зараз працюємо над відкриттям власного спортивного залу.


+38(098)913-79-52
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.