Щорічний вишкільний табір бійців Карпатської Січі


В карпатських горах був успішно проведений щорічний вишкільний табір бійців Карпатської Січі

Не побоїмося заявити, що цьогорічний табір став переломним моментом для нашого руху і переходом на новий рівень боротьби. Завдяки численним ідеологічним лекціям, зокрема від нашого брата Ігора Гаркавенка, якісним військовим урокам, спортивному вихованню та містичній і братерській атмосфері, кожен член нашого руху остаточно зрозумів всю складність спільного майбутнього повстанського шляху та став максимально відданним і жертовним.
Вектори боротьби обрані, цілі та засоби затверджені, ідея в серцях запалена, а мрія про перемогу сильна, як ніколи.

"Ми створимо таку атмосферу, таке духовне середовище, за якого зможе народитися та виховатися людина героїчного духу. Мусимо ізолювати таке середовище від решти світу найвищими духовними мурами. Воно має отримати надійний захист від небезпечних вітрів боягузтва, підкупів, блуду та усіх можливих пристрастей, що стирають у порох цілі нації та вбивають особистості. І ось тоді, коли Легіонер виросте у такім середовищі… він піде у світ. Він стане прикладом для інших, він буде тим, хто трансформує решту у собі подібних. А ті люди, що постійно перебувають в пошуку кращих часів, підуть за ним…"

Корнеліу Зеля Кодряну

...

This past week, we the members of Karpatska Sich successfully conducted our yearly camp in the mountains.

We are proud to state that this years camp resulted in a turning point for our movement. It initiated a transition towards a new level within our struggle. Thanks to numerous ideological lectures, in particular from our brother Igor Harkavenko, qualitative military lessons, sport activities, and the mystical atmosphere coupled with  a fraternal bond. Our members collectively realized the complexity we face in the future - an insurgent pathway, one of ultimate devotion and sacrifice.

The trajectory of struggle has been chosen, the goals and means of completion confirmed, the flame in our hearts has been lit, and the aspiration of victory is stronger than ever.
Переглядів: 227 Середа, 19 червня 2019 23:34