Мітинг «Ні поліцейському свавіллю!» відбувся в Ужгороді


Мітинг «Ні поліцейському свавіллю!» відбувся в Ужгороді

Карпатська Січ спільно з НВР «Правий сектор», спілками учасників бойових дій «Об’єднані війною» та «Колган», патріотичною молоддю краю і представниками духовенства виступила проти беззаконня поліцейської системи.

17 червня санкціоновану акцію противників «Київ-прайду» та пропаганди ними збочень було жорстко «зачищено», частину учасників травмовано, пограбовано, а ще частину безпідставно ув’язнено.

Крім того, правоохоронці дозволяють чинити на себе тиск окремих псевдоактивістів, котрі, відпрацьовуючи гроші своїх кураторів, розповсюждують неправдиву інформацію проти тих, хто бореться із виразками суспільства, і всіляко чинять тиск на поліцейські управління з метою вручити активістам підозри у відкритих кримінальних справах, де не відбувається жодного досудового слідства, немає обвинувачених, свідків і абсолютно ніяких обставин не встановлено. Тобто усе робиться в пришвидшеному темпі, коли запроторити за грати потрібно конкретно націоналістів. Політичні переслідування і розправи не повинні мати місце у правоохоронних структурах. Ми, націоналісти, вийшли відкрито, натомість ні один всевдоактивіст не ризикнув з'явитись на горизонті.

На заході був присутній і 17-річний активіст «Карпатської Січі», котрому під час «зачистки» зламали ногу. Також виступив капелан 128-ї бригади отець Василь Мандзюк, представник Правого сектору Володимир Бурча і очільник Карпатської Січі Тарас Деяк.
Керівництву області було передано звернення громади із вимогою перевірити діяльність ужгородських представництв ЛГБТ-організацій «Queerhome» та та «Equality Lab» як потенційно небезпечних та таких, що, прикриваючись своєю правозахисною діяльністю, пропагують ідеї, потенційно небезпечні для державного суверенітету та українського суспільства.

Ми не дозволимо перетворити Україну на поліцейську державу із диктатурою олігархічного режиму. За нами справедливість і правда, тож боротьба набирає обертів!


Переглядів: 195 Неділя, 02 червня 2019 16:54