КИЇВ-ПРАЙД : ПІДСУМКИ


Перекриті дороги та станції метро, тисячі беркутів-нацгвардійців-поліцейських, гей-содомія, побиття націоналістів та християн… Центр Києва сьогодні перетворили у розсадник збочень і антинаціональності.

Понад сотні націоналістів та представників релігійних громад вийшли протидіяти проплаченому ліберальними організаціями гей-параду, покликаному пропагувати деградацію та збочення.

Активісти зібрались учора ввечері та ночували біля пам'ятника Грушевському. О шостій ранку поліція жорстко побила та залила газом учасників мирної акції протесту. Другий напад стався на уцілілих поблизу Оперного театру. Близько півсотні людей побили та затримали. В результаті – безліч розбитих голів, різноманітних травм, забоїв, а 17-річному бійцю Карпатської Січі навіть зламали ногу. Правоохоронці вирішили, що пересічний збоченець із гей-параду вартий більшого, аніж здорова молодь, і нещадно намагались завдати якнайбільше тілесних ушкоджень, будучи при цьому у серйозній кількісній перевазі.

Крім того, «беркутами» украдено багато особистих речей : мобільні телефони, відеокамери, гаманці, кепки, спальники, каремати.

Більшість ЗМІ зображує геїв як слабких і беззахисних жертв, однак насправді гомопропаганда набрала агресивних розмахів, а будь-хто незгодний із їх ідеологією содомії з її карнавалами одразу ж зазнає нападів та звинувачень у «відсталості». Захід насаджує нам розпусту, моральну деградацію та обездуховнення, а влада готова це продати за додаткові транші та безвізи.

Правоохоронна система, яка захищає проплачених збоченців і при цьому нападає, ламає та затримує християн і націоналістів - чиї інтереси вона представляє? Тих, хто прагне перетворити Україну із держави здорових традиційних цінностей та сильної культури у зграю дегенератів, позбавлених моралі, честі, совісті?

Ми не дозволимо цього!

Дякуємо всім, хто вийшов із нами пліч-о-пліч! Скільки б псів системи на нас не випустили - ми вистоїмо і попри будь-які наклепи у свою сторону будемо до останнього виборювати і захищати нашу культуру, духовність, традицію.


Переглядів: 251 Неділя, 02 червня 2019 16:50